Център Мандала работи с карти Мултиспорт. Те са валидни за всички редовни практики. От 1 януари 2019 ще работим и с карти Sportpass (Содексо).  Картите НЕ важат за Групова Регресия, семинари и събития и там, където е уточнено, че не важат карти. Всички практики са подходящи и за начинаещи.

Всички карти за практики важат и в студио Амара на бул. Витоша 45

Вижте програмата за :

Понеделник      Вторник      Сряда      Четвъртък     Петък     Събота     Неделя

Понеделник 28 януари

08:00 – 09:00      Зареждаща виняса с Хриси – зала Ян

10:00 – 11:00      Енергиен пилатес с Лолита – зала Ин

12:00 – 13:10      Йога за бременни със Стела – зала Ин

12:00 – 13:30      Терапевтична Аеро йога със Силвия – зала Ян – с предварително записване на 0894 488 809 – НОВО

12:30 – 13:30      Класическа йога с Борислава – зала Мандала

15:00 – 16:30      Класическа йога с Роби – зала Ин

17:00 – 18:00      Йога за всички с Ники – зала Ян

17:20 – 18:20      Класическа йога с Благовеста

17:30 – 18:40      Виняса йога със Симона – зала Ин – замества Хриси

18:15 – 19:15      Лечебна гимнастика за опорно двигателния апарат с Екатерина – зала Ян

18:30 – 20:00     Ин йога с Деви – замества Цвета

18:45 – 19:45      Виняса йога с Георги – зала Ин

19:40 – 21:00      Тай чи с Ангел – зала Ян

20:10 – 21:40       Кизомба  начинаещи – групата е стартирала на 2 юли с Лили и Стефан

20:50 – 21:40       Кизомба  средно ниво с Лили и Стефан

Вторник 22 януари 

07:30 – 08:30      Хатха йога с Ерик – на английски език – зала Ян

08:00 – 09:00      Ци Гун с Ралица – зала Ян

12:30 – 13:30      Пилатес с Деси Никова – зала Мандала

12:30 – 13:30      Класическа йога с Борислава – зала Ян

15:00 – 16:30      Класическа йога с Роби – зала Ин

17:00 – 18:10      Хатха йога с Калата – зала Ян

17:20 – 18:20      Аерофит с Фани – с предварително записване на 0894 488 809 – зала Мандала

17:30 – 18:40      Йога за всички с Полина – зала Ин

18:15 – 19:25      Йогалатес с Деси (Mukha) – зала Ян

18:30 – 19:45      Йога за модерния човек с Мими – зала Мандала

18:45 – 20:00      Виняса йога с Хриси

18:45 – 20:15     Танци на женската сила със Симона – зала Ин – няма да се проведе на 22 януари

19:30 – 20:30     Пилатес с Деси Никова – зала Ян

20:00 – 21:00     Звукотерапия с Христина – зала Мандала

 

СРЯДА 23 януари

08:00 – 09:00      Зареждаща виняса с Хриси – зала Ян

09:00 – 10:00      Ци Гун с Ралица – зала Ин

10:30 – 11:30      Енергиен пилатес с Лолита – зала Ин

12:00 – 13:30      Терапевтична Аеро йога със Силвия – зала Ян – с предварително записване на 0894 488 809 – НОВО

12:30 – 13:30      Класическа йога с Борислава – зала Мандала

13:00 – 14:00      Мисли и забогатявай – трансформираща практика с Лукреция Стартира на 23.01.2019

15:00 – 16:30      Класическа йога  с Роби – зала Ин – замества Благовеста

15:00 – 16:30      Йога за бременни с Калина

17:00 – 18:00   Йога за всички с Ники  – зала Ян

17:15 – 18:15      Пилатес с Валентин – зала Ин

17:30 – 18:40      Йога за начинаещи с Благовеста – зала Мандала

18:15 – 19:25      Виняса йога с Деви – зала Ян

18:30 – 20:20      Регресия с Петър Петров – зала Ин – карти НЕ важат

18:45 – 19:45      Виняса йога с Георги – зала Мандала

19:30 – 20:30      Лечебна гимнастика за опорно двигателния апарат с Ани – зала Ян – замества Екатерина

19:50 – 21:20      Тай Чи с Ангел – зала Мандала

20:30 – 22:30      Live Trance Circle – музикална практика с Михаил Димов – зала Ин

 

ЧЕТВЪРТЪК 24 януари

07:30 – 08:30      Хатха йога за всички с Ерик – на английски език – зала Ин

08:00 – 09:00      Ци Гун с Ралица – зала Ян

12:30 – 13:30      Пилатес с Деси – зала Ин

12:30 – 13:30      Класическа йога Борислава – зала ЯН

15:00 – 16:30      Класическа йога  с Роби – зала Ян

17:00 – 18:10      Виняса йога за начинаещи със Симона – зала Ян – замества Калата

17:15 – 18:15      Аерофит с Фани – зала Мандала – с предварително записване на 0894 488 809

17:40 – 18:40      Лечебна гимнастика за опорно двигателния апарат с Екатерина – зала Ин

18:15 – 19:25      Йогалатес с Деси(Mukha) – зала Ян

18:30 – 20:00      Да препускаш с Шакти – енергийни практики за жени с водещ Деви – зала Мандала

18:45 – 19:55       Класическа йога с Мими – зала Ин

19:30 – 20:30       Пилатес с Деси – зала Ян

20:30 – 21:30       Йога за начинаещи и терапевтична йога с Николай Велев – зала Ян

20:00 – 21:30       Медитация с Деси Mukha

 

ПЕТЪК 25 януари

10:30 – 12:00      Йога за бременни с Калина зала Ин

12:30 – 13:30      Класическа йога Борислава – зала Ин

12:30 – 13:30      Бърз анти-стрес с Лукреция – Стартира на 25.01.2019

17:00 – 18:00      Йога за всички с Ники – зала Ин

17:30 – 18:30       Пилатес с Валентин – зала Ян

18:15 – 19:25       Dragon йога за всички  с Хаджиме (Индия)  на английски език – зала Ин

18:30 – 19:45       Правото да съм Себе си – танцови практики за щастливи Жени със Симона – зала Мандала – няма да се проведе на 25 януари

18:30 – 19:40       Виняса йога с Хриси

18:45 – 19:55        Йога за начинаещи с Благовеста – зала Ян

20:10 – 21:40       Кизомба  начинаещи – групата е стартирала на 2 юли с Лили и Стефан – зала Ян

20:50 – 21:40       Кизомба  средно ниво с Лили и Стефан – зала Ян

 

СЪБОТА 26 януари

09:30 – 10:45      Класическа йога  с Роби – зала Ин

10:50 – 12:05      Йогалатес с Деси (Mukha) – зала Ин

12:10 – 13:10      Лечебна гимнастика за опорно двигателния апарат с Екатерина – зала Ин

13:30 – 14:30      Медитация с гонг и тибетски купи с Георги – зала Ин

14:50 – 16:05      Хатха йога с Екатерина – зала Ин

16:10 – 17:25      Кундалини йога със Станимир – зала Ин

17:30 – 18:45      Йога за всички с Ники – зала Ян

19:00 – 20:15      Хатха йога за всички с Благовеста – зала Мандала

 

НЕДЕЛЯ 27 януари

09:00 – 10:00     Ци гун с Ралица – зала Ян

09:30 – 10:45     Хатха йога с Благовеста – зала Ин

10:50 – 12:05     Йога без граници с Мария Донова – зала Ин

12:15 – 13:25     Динамична виняса йога с Хриси – зала Ин

13:30 – 14:30     Лечебна гимнастика за опорно двигателния апарат с Екатерина – зала Ин

14:50 – 16:05     Хатха йога с Екатерина – зала Ин

16:10 – 17:25     Кундалини йога със Станимир – зала Ин

18:00 – 19:30     Йога за начинаещи с Роби – зала Ин

18:30 – 20:30     Драгон йога с Хаджиме – зала Мандала – на английски език

** резервацията за Аеро йога се губи 10 мин преди началния час на практиката.

Резервациите за практики, събития и специални часове се губят 10 мин преди започване на практиката